Hi!
Nee, ik ben niet gestopt met bloggen en nee het is niet zo dat ik geen inspiratie meer heb, integendeel! Dit jaar bestaat mijn blog om precies te zijn tien jaar! Tijd om daar even bij stil te staan en je op de hoogte te brengen van waar ik op het moment mee bezig ben.
BLOGUPDATE: Waarom het even stil is op ARCHANA.NL

Van Vlaardingen naar Uden

Augustus 2015 is het tien jaar geleden dat ik van Vlaardingen naar Uden ben verhuisd. In die periode gebeurde er zoveel en om nou iedere dag tig keer mijn verhaal te doen aan familie en vrienden, dat was een beetje teveel. Toen kwam het idee om een online dagboek (weblog) bij te houden zodat iedereen mijn “avonturen” in Uden kon lezen. Ik schreef over Uden, over mijn nieuwe leven hier en over mijn werk gecombineerd met foto’s die ik heb genomen tijdens mijn ontdekkingstochten door Uden. Grappig, nu ik er zo aan terugdenk en alles wat ik tot nu toe heb meegemaakt. Ik heb er geen minuut spijt van gehad om mijn leven in Vlaardingen gedag te zeggen en in Uden opnieuw te beginnen. Uden heeft mij veel gebracht, geleerd en laten zien. Ik heb veel leuke mensen leren kennen en ik heb mijn draai inmiddels aardig weten te vinden.

“Mijn eerste berichtje op mijn online dagboek ging online op WOENSDAG 24 AUGUSTUS 2005”

Van online dagboek naar lifestyle blog

Ik schreef al lang niet meer over alleen mijn belevenissen in Uden maar steeds meer over andere dingen. Mijn interesse is breed en voor ik het wist was ik aan het schrijven over alles wat ik leuk vind. Bijvoorbeeld over interieur, meubels, mijn favoriete films, muziek, gadgets, apps en nog een boel andere onderwerpen. In de tussentijd had ik mijn eigen domeinnaam, www.archana.nl, aangeschaft en was ik druk in de weer met html codes om mijn website te bewerken en daarna weer via een ftp programma de gewijzigde pagina’s uploaden om te updaten. Pfff, wat een werk was dat toen. De oude html pagina’s heb ik nog steeds bewaard en als ik teruglees over wat ik toen schreef, was het allemaal best schattig :)
Een paar jaar later heb ik mijn website officieel bestempeld als een blog en ging ik verder als Archana.nl | Life & Style blog. Ik was overigens ook nog druk met een boel andere websites (vier stuks in totaal).

Bijna tien jaar later …

Bijna tien jaar later, woon ik nog steeds met veel plezier in Uden en ben ik al tien jaar actief op het “world wide web” én is het tien jaar geleden dat mijn alleréérste berichtje online is gegaan. Tijd vliegt!
Mijn website is nog steeds online, ziet er totaal anders uit dan toen ik tien jaar geleden begon, loopt soepeltjes op WordPress in combinatie met het Genesis Framework, waar ik overigens heel blij mee ben en toch is het weer tijd voor vernieuwing. Ik ben al een paar maanden druk bezig achter de schermen met het inrichten van een nieuw (responsive!) design voor mijn website. Met het nieuwe design wil ik nog meer laten zien wie ik ben en wat ik doe. Bloggen kan ik niet loslaten en zolang ik het nog steeds leuk vind, blijf ik dat ook nog steeds doen. Ik heb wel nog eens goed gekeken naar de onderwerpen waarover ik blog en heb een boel onderwerpen laten vallen. Wel kan ik je alvast vertellen dat ik over deze en een aantal andere onderwerpen (nog steeds) ga bloggen:
– Interieur [Slaapkamers, (Dutch) design en Evenementen/Beurzen] – Pinterest
– Bloggen
– [Be]Leven in Uden
Nu weet je waarom het even stil is op ARCHANA.NL en dat ik druk bezig ben met het inrichten van mijn nieuwe website. Ik kan niet wachten om mijn nieuwe website met je te delen inclusief mijn nieuwe logo en visitekaartje :-) Heb je nog even geduld?
PS: Wil je op de hoogte blijven en mijn blogupdates en ander interessant nieuws ontvangen?
Meld je dan aan voor mijn nieuwsbrief en ontvang mijn updates in je mailbox.